Manipulácia a zdvíhanie bremien - A-LIFT

späť

Zdvíhacie pásy a slučky, textilné závesy

Zdvíhacie pásy s textilnými okami /úchytmi/ a nekonečné zdvíhacie slučky slúžia k ľahkej, šetrnej a pohodlnej manipulácii s rôznymi bremenami. Pri svojej zanedbateľnej váhe a ľahkej skladnosti majú vysokú nosnosť /koeficient bezpečnosti je až 7:1/. Nosnosť zdvíhacích pásov je odstupňovaná farebne. Zdvíhacie pásy s okami a slučky od nosnosti 1t až 12t máme skladom.

Výhodou zdvíhacích pásov s okami a nekonečných slučiek

  • ľahká a šetrná manipulácia s bremenami
  • vysoká nosnosť pri zanedbateľnej váhe

Textilné závesy zo zdvíhacích slučiek

Textilné závesy zo zdvíhacích slučiek slúžia k jednoduchej a šetrnej manipulácii s bremenami v prípadoch, keď nie je možné použiť oceľové laná alebo reťazové závesy. Sú zložené zo závesného oka, textilných spojok, ktoré spájajú oceľovú časť s textilnou, ukončenie môže byť kovovými hákmi alebo závesnými strmeňmi, resp. podľa Vašej požiadavky.

Textilné závesy Vám zhotovíme podľa Vašej potreby v závislosti od nosnosti, dĺžky a počtu prameňov v prevedení jednopramenné až štvorpramenné závesy.

 

 

Banner
O našej firme
Zameriavame sa na výrobu a predaj prostriedkov, ktoré umožňujú manipuláciu a zdvíhanie bremien, viazacie prostriedky, prostriedky na zavesenie a uchopenie bremien
viac informácií